דברי האוצרת
בועז רענן / "נפלאות הבריאה" תערוכת עירום בטבע
"רציתי להביע את אהבת הארץ מול היופי הנשי. אני אוהב מרקמים שונים בטבע שיוצרים קומפוזיציות מעניינות ומשחק בין אור וצל.בועז רענן אהבה זו עם הנוף הטבעי המשולב עם גוף האדם – היא פאר הבריאה"

בועז רענן, 1958, נולד בכפר סבא, גדל במושב כפר-הרי"ף. התחיל לטייל ולצלם ברחבי הארץ כבר בגיל צעיר. בועז מתעד נופים בטבע ובעיר, בעלי חיים, צמחים ובני אדם ואתרים ארכיאולוגים. בועז כתב וצילם שני ספרים על אשדוד המתעדים בצילומים מרהיבים מלווים בהסברים מפורטים את פינות החמד של העיר.
הכרתי את בועז במסגרת סידרת צילומי העירום בטבע. יחדיו, נפתח לפני עולם של יופי פראי, יופי נשי ובמיוחד השילוב של היופי הטבעי: עירום בטבע. אהבתי את הרעיון: שילוב פאר היצירה של הטבע עם גוף האדם העירום החף מכל סימן לסטטוס. נקי וטהור, ללא אביזרים מלאכותיים. ההרגשה שלהיות עירום בטבע הרגשה של חופש מוחלט ללא עקבות, ללא הסתרה.

הפכנו להיות צוות לצילום. קודם כל נהנים לצאת לטבע, לצלם, להתפעל כל פעם מחדש ממקומות יפים בארץ. מתחברים לילד הפנימי שבתוכנו, למוזה של היצירה – הבריאה בשלמותה.

ולבסוף שלל תודות לשף דניאל על האכסניה החמה, לאמנית לילי דוד על הרעיונות, לגרפיקאי בבי ורטה ובמיוחד - למשפחות היקרות אשר ליוו ותמכו לאורך כל הדרך.

טל ישועה בר-משה, 1969, נולדה בירושלים. בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בתולדות האמנות, אוצרת ומעריכת אמנות.
נפלאות הבריאה - קטלוג : לחץ כאן להורדה  , Wonders of creations catalog: click here to download 

   לצפייה בגודל מלא לחץ פעמיים על הסרטון.
  

כל הזכויות שמורות לבועז רענן 2018 © Developed by Tal Suissa